Himalaya tuzu pişirme tuz tuğlaları özellikle, gurme et ve ızgara yemeklerinin yapımında kullanılan doğal kaya tuzundan imal edilmiş pişirme aracıdır. Himalaya tuzunun tadı, pişirilen yemeğe sirayet etmektedir. Himalaya yemek pişirme tuğlalarını nemlendirilmiş pamuklu bez veya sünger ile su altında tutularak temizlenmelidir. Temizlemede kimyasal madde kullanılmamalıdır. Himalaya tuzu tuğlası, üzerinde mikrop ve bakteri barındırmaz. Pişirme tuz tuğlalarının üzerine hafifçe yağ sürmelisiniz. Kullanıma bağlı olarak 40-50 sefer bu himalaya tuz tuğlaları pişirme aracı olarak kullanılabilir.


Himalaya pişirme tuz blokları yüksek sıcaklıklara kadar ısıtılabilir, et ve balık etleri için harika bir pişirme aracıdır. Özellikle, deniz mahsulü ürünlerini başta olmak üzere birçok ürünü himalaya kaya tuzu bloğu üzerinde her şeyi pişirebilirsiniz. Tuz blokları uzun süre ısıya maruz kalacaktır ve bu nedenle soğuması uzun zaman alacaktır. Pişirildikten sonra, tuz bloğunun soğuması için birkaç saat bekleyiniz. Bir tuz bloğunu temizlemek için, su altında tutun ve aşındırıcı olmayan bir sünger veya fırça ile hafifçe fırçalayın.


Himalaya tuzu pişirme tuğlası toptan alımlarınız için 0542 271 29 80 fiyat alabilir, ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR