1.5-2.5 KG HİMALAYA DOĞAL TUZ LAMBASI
1.5-2.5 KG HİMALAYA DOĞAL TUZ LAMBASI
1.5-2.5 KG HİMALAYA DOĞAL TUZ LAMBASI

Tuz Lambası 1-2 Kg Himalaya Tuz Lambası Mini Boy 14-16 cm

  1. Orijinal menşei Pakistan. Himalaya tuz lambaları, pakistandaki madenlerden çıkarılan kaya tuzlarından üretilmektedir. Himalaya tuz lambaları, açık pembeden koyu pembeye, turuncu renginden koyu kırmızı renk tonlarında olabilirler.
  2. Negatif İyonlar. Himalaya tuz lambasını yatak odanıza koyun. Tuz lambasını, yatmadan 2 saat önce ışığını yakın ve iyice ısıtın. Gece uyumanıza yardımcı olacak harika bir gece ışığı ortamı sağlayacaktır. Negotif iyonlar, oda içindeki havayı temizler.
  3. Kutu içindekiler. 1 Adet 1.5-2 kg arası ağırlığında himalaya kaya tuzu lambası, 1 adet siyah 2 mt tuz lambasını aydınlatmak için güç kablosu, 1 adet 7 watt E14 duy tuz lambası ampulü. Tüm ürünler paket içerisinde takılı vaziyettedir.

Kutu İçeriği

  1. 1 Adet x 1.5-2 Kg arası 2. Kalite Şekil Himalaya Doğal Tuz Lambası
  2. 1 Adet x 7 watt E-14 Tuz Lambası ampulü
  3. 1 Adet x Elektrik kablosu
  1. 1 Adet x 1.5-2 Kg Arası 2. Kalite Şekil (Şekil, Boy, Renk Ve El İşçiliği İkinci Kalite Olan) Pakistan' dan İthal Ettiğimiz Himalaya Doğal Kaya Tuzu Lambalarından Gönderilir.
  2. Önemli : Bu Ürünler, Himalaya Kaya Tuzunun El İşçiliği 2. Kalite Olan Ürünlerdir. Fakat 1. Kalite Himalaya Tuz Lambası Gibi Aynı İşlevi Yapmaktadır.
  3. Himalaya Tuz Lambaları, nemden koruyucu şeffaf shrink ambalaj ile kaplıdır. Kablo ve Ampul Test Edildikten Sonra Lamba İçine Monte Edilip Paketlenmektedir.
  4. Ürünler, Sürat Kargo ile Gönderilmektedir. Sürat Kargo Şubesi Bulunmayan ve Mobil Şube Olan Yerlere Ürün Gönderimi Alternatif Olarak Yurtiçi Kargo ile Yapılmaktadır. Şube Yoksa Eğer Ürün Gönderimi Yapılmamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR