Sultan Dış Ticaret Dağıtım Pazarlama şirketi, merkezi İstanbul’ da kurulu şirketimiz ithalatçı vasfıyla Pakistan’ dan ağırlıklı olarak çeşitli ebat ve şekillerde Himalaya kristal tuz ürünlerinin ithalatını yapmaktadır. 2010 yılından bu yana sulsalt markasıyla iç piyasada ürünlerimizi toptancılara, perakende zincir satış mağazalarına ve aktarlara sunmaktayız.

Müşterilerimize rekabetçi, kaliteden ödün vermeyen, geniş ürün seçenekleriyle Himalaya doğal kristal tuz ürünlerini tedarik etmekteyiz. Ürün yelpazemiz arasında, himalaya doğal kristal tuz lambaları, himalaya dekoratif kristal tuz lambaları, himalaya doğal ve dekoratif tuz mumlukları (tea lights), himalaya kristali banyo ve masaj tuzları, himalaya kristali tuz Spa ürünleri, himalaya tuz tuğlaları, yemek pişirme tabletleri, sofralık himalaya tuzları ve çeşitli ebat ve şekillerde himalaya tuz ürünleri bulunmaktadır.

Firmamız, her zaman satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, himalaya kristal tuz ürünlerini, Türkiye’ nin her yerine sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını amaçlayan bir anlayışla hizmet vermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR