Teklif Alın

Müşterilerimiz Neler Diyor?

Himalaya Tuz Lambası

Himalaya Tuz Lambası 3-4 Kg

M** S** | 16 Şubat 2024

ilk kez bu kadar hızlı gönderi aldım, tebrik ederim. İşine saygı ve özen bu olsa gerek. Paketleme özenliydi , ürünler de olması gerektiği gibi güzel. Yedek ampul için teşekkür ederim.

Himalaya Tuz Lambası Gül Ahşap Sepet Yuvarlak

S** P** | 15 Şubat 2024

Hem satıcı hem ürün olağanüstü.. Ürünün muhteşemliği zaten aşikar ahşap işçilikli bir kasenin içine tasarım yapılmış. Her yere çok yakışır. Ama satıcının gönderimi mükemmel.. Yedek ampul ve yedek taşlar bile koymuş kutusuna.. Çok çok teşekkür ediyorum kendisine..

Ahsap Model Himalaya Tuz Lambası
Himalaya Tuz Lambası

Himalaya Tuz Lambası

S** A** | 15 Şubat 2024

Kolay kolay yorum yapmayanlardanım ama yazmadan geçemedim. Uzunca araştırmıştım en içime sinen satıcı Sulsalt olmuştu yanılmamışım. Kargo muazzam hazırlanmış detaylıca anlatılmış 👍 Ürün özellikleri istegim gibi beklentimi karşıladı. Fayda konusu için biraz deneyimlemem gerek çocuklarımın odası için aldım. Kabloda ufak bir sorun vardı içime sinmeyen hemen yenisi kargolandı. Müşteri iletişimleri süper 👍 Lambanın görüntüsü estetik 👍 Çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu cok teşekkürler 🌸 Faydasını gördüğüm takdirde birkaç tane daha almayı düşünüyorum.

Ferforje Sepet Himalaya Tuz Lambası 4.5-5 Kg

E** P** | 1 Şubat 2024

Çok teşekkür ederim çok güzel paketleme yapılmmıştı.
Ferforje Metal Sepet Tuz Lambası
Ferforje Metal Sepet Tuz Lambası

Ferforje Sepet Himalaya Tuz Lambası

R** K** | 12 Ocak 2024

Satıcının ürünleri resimdekiyle aynı kalitede ve kargo paketlemesi çok özenli teşekkürler böylesine düzgün işini seven kazandığı paranın hakkını veren insanların çoğalması dileğiyle..

Ürünlerimizi Beğendiniz Mi?

En uygun fiyatlarla ürünlerimizi toptan sipariş edin ya da bireysel alımlar için Trendyol mağazamızı ziyaret edin.

WhatsApp
Sulsalt
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?